+372 7 386 300        maja[ät]tamperemaja.ee        Lahtiolekuaeg: 8.00 – 18.00
  • Eesti
  • English
  • Suomi

Majoitus

24 vuodepaikkaa, 7 huonetta. Keskustan paras majatalo!


Kulttuuri

Tampere-maja järjestää erilaisia kulttuuritapahtumia - näyttelyitä, kirjallisuuiltoja..


Palvelut

Tampere-majasta voi vuokrata pyöriä, saunan tai seminaaritilan.


Sosiaalinen media

Tapahtumiamme voi seurata myös Facebookissa. Ryhdy seuraamaan meitä!

Majoitus

Tampere-maja on kahden ystävyyskaupungin kulttuurikeskus ja majatalo. Talossa on kolme kahden hengen huonetta, kolme neljän hengen huonetta (perhehuoneet) sekä yksi kuuden hengen apartment-huoneisto (kahdessa eri kerroksessa). Yhteensä majatalossa on 24 vuodepaikkaa. Kaikissa huoneissa on WC ja suihku. Suuremmissa huoneissa on oma keittiö, kahden hengen huoneiden yhteydessä on jaettu keittiö. Talossa on nopea langanton internet-yhteys. Hintaan kuuluu kunnon aamiainen.
Varauksen voi tehdä klikkaamalla huoneen kuvaa.

Tampere Maja
Tampere Majahelmi 25, 2021 @ 18:54
Tampere Maja juhatajale Sakari Neuvonenile anti üle Tartu Täht!
Tampere Maja
Tampere Majahelmi 9, 2021 @ 11:21
Ma olen maa ja taeva vahel. Kuskil ülevas seisundis, kus ma varem olnud ei ole. Aeg on seisma jäänud. Maailmas ei ole muud kui mina ja mäed, võimsad hingetuks tegevad vormid. Mu mured on kaugel. Kõik seisab. Ja ma olen rohkem elus kui ühelgi teisel hetkel. Ma näen selgelt. Või ma ei näe midagi. Kuid need hetked mäe tipus on vabastavamad kui ükskõik mis muu, mida elus kogenud olen.

Ei ole midagi paremat kui kõndida läbi paksude pilvede mäe tipul. Läbipaistmatu udu paneb huupi usaldama teerada jalge all, sest kaugemale kui meeter ei näe. Tuleb vaid jalg jala ette panna ja usaldada — see on õige tee ning ta viib edasi.

Istun Poola kõrgeima mäe Rysy otsas ja vaatan pilvi. Ootasin uhket vaadet ja selget taevast, kuid selle asemel ümbritseb mind ühtlane pilvevaip. Pehme pilved paitavad Rysy teravaid massiivseid kive. Kontrast õrna ja tugeva vahel. Aeg-ajalt näen pilvede vahelt üht või teist kohta ja saan aimu, kui kaugele silm võiks ulatuda selgel päeval. Kuid selles pilvises hetkes oli midagi nii ilusat, õrna ja selget.

“Maa ja taeva vahel” koosneb kaheksateistkümnest mustvalgest fotost. Nendest kolm on pildistatud filmile. Fotod on tehtud 2020. aasta suvel Poola Tatrates.

Liina Salonen on fotograaf ja fotograafia eriala üliõpilane kunstikoolis Pallas. Nii tihti kui võimalik käib ta mägedes matkamas ja võtab alati endaga kaamera kaasa. Mäed on Saloneni üks eelistatumaid vorme, mida jäädvustada. Lisaks mägedele pildistab ta portreesid ja autoportreesid.
Saloneni esimene näitus “500m above reality” avati 2019. aasta novembris baaris Uba ja Humal, Tallinnas. See baseerus ta retkel Hispaania ja Itaalia mägedesse ja koosnes kahekümnest maastikufotost.
Teine näitus “Mitote” avati 2020. aasta jaanuaris baaris Rebane, Tallinnas. See koosnes seitsmeteistkümnest autoportreest.
Lisaks on Salonen osalenud kunstnike ühisnäitusel “Paus”, mis avati 2020. aasta sügisel Võrus.
“Maa ja taeva vahel” on Liina Saloneni kolmas isikunäitus.

Vaata lähemalt: salonen.ee
Tampere Maja
Olemme avanneet majatalon Viro on höllentänyt poikkeustilasääntöjä. Suomelaiset matkailijat ovat jälleen tervetulleita, Virossa karanteenissa ei tarvitse olla. Tällä hetkellä on suositeltu, että palatessa Suomeen tulisi noudattaa kaksi viikkoa karanteenisäädök...
Lisää...
Aloita navigointi