+372 7 386 300        maja[ät]tamperemaja.ee        Lahtiolekuaeg: 8.00 – 18.00
  • Eesti
  • English
  • Suomi

Accommodation

24 bed spaces, 7 different rooms. Best guesthouse in the center!


Culture events

Tampere Maja organizes different cultural events – exhibitions, literary evenings.


Services

You can rent bicycles, use the sauna or the seminar rooms.


Social media

Our events and news are on Facebook. Become our fan!

Accommodation

Tampere Maja has three double rooms, three family rooms and a six-person room (through two floors). Every room has a separate bathroom, family rooms also have a private kitchen. Our guesthouse offers a total of 24 bed spaces.

Book your stay online! Breakfast included in the price.

Tampere Maja
Tampere MajaSep 20, 2019 @ 10:19
Tampere Maja ootab taas näitusetaotluseid, et panna kokku näitustekava aastaks 2020!

Tampere Maja odottaa uusia näyttelyhakemuksia vuodeksi 2020!

Info (eesti keeles ja suomeksi): https://www.tamperemaja.ee/et/tampere-maja-ootab-taas-naitusetaotluseid/

Levitage sõna! Levitä sanaa! 😊
Tampere Maja
Tampere MajaSep 12, 2019 @ 10:42
Katrina Kolgi näitus „Kuukambri punane päevaraamat” on avapeatükk uusfeministliku „menstrala” maali olemusse ehk osa näituse töödest on maalitud menstruaalverega. Näitus jääb avatuks 22.9.2019.

Näituse kesksel kohal on üldinimlikkus ja peakangelaseks naine ja teda ümbritsevad. „Mind huvitab argipäevsus, privaatsus, avatus, unistused, läbielamised, õrnus, seksuaalsus, kui ka häbitunne“, ütleb kunstnik.

Katrina Kolk on eesti maalikunstnik, sündinud 1991 Põlvas. Kolk on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli (Pallas) maali ja maalingute restaureerimise osakonnas disaini eriala ning Eesti Kunstiakateemia magistriõppe kaasaegse kunsti, maali erialal. Lisaks on ta täiendanud end Castilla La-Mancha ülikoolis Hispaanias ja Porto Ülikoolis, Portugalis.

Katrina Kolk on osalenud mitmetel näitustel ja projektides nii Eestis kui ka välismaal, Sealhulgas rahvusvahelistes projektides nagu Upfest, Mextonia ja Rural Urban Art festival. Katrina looming on eritahuline, uurimuslik ja eksperimentaalne, värvikeskne, installatiivne, abstraktne ja figuratiivne. Kunstnikuna on ta ka tegev olnud nii kaasaegsekunsti kui tänavakunsti praktikates. Kunstnikuna huvitab teda ajaloolisus, aja kulg, värv, soorollid, naiselikke aspektide olemust ja nende omavaheline hübriidne seos kultuuriga.
Tampere Maja
Finnish artist Maarit Blomqvist´s exhibition In Virginia Woolf´s Garden in Tampere Maja from 30th May till 30th June. Free entrance! See you there! :)...
More...
Start navigation