+372 7 386 300        maja[ät]tamperemaja.ee        Lahtiolekuaeg: 8.00 – 18.00
  • Eesti
  • English
  • Suomi

Majoitus

24 vuodepaikkaa, 7 huonetta. Keskustan paras majatalo!


Kulttuuri

Tampere-maja järjestää erilaisia kulttuuritapahtumia - näyttelyitä, kirjallisuuiltoja..


Palvelut

Tampere-majasta voi vuokrata pyöriä, saunan tai seminaaritilan.


Sosiaalinen media

Tapahtumiamme voi seurata myös Facebookissa. Ryhdy seuraamaan meitä!

Majoitus

Tampere-maja on kahden ystävyyskaupungin kulttuurikeskus ja majatalo. Talossa on kolme kahden hengen huonetta, kolme neljän hengen huonetta (perhehuoneet) sekä yksi kuuden hengen apartment-huoneisto (kahdessa eri kerroksessa). Yhteensä majatalossa on 24 vuodepaikkaa. Kaikissa huoneissa on WC ja suihku. Suuremmissa huoneissa on oma keittiö, kahden hengen huoneiden yhteydessä on jaettu keittiö. Talossa on nopea langanton internet-yhteys. Hintaan kuuluu kunnon aamiainen.
Varauksen voi tehdä klikkaamalla huoneen kuvaa.

Tamperemajasuomeksi
Tamperemajasuomeksi shared a post.kesä 19, 2019 @ 15:16
Maarit Blomqvistin näyttelyn avaaminen Tampere-majalla
Tamperemajasuomeksi
Tampere Maja
Tamperest pärit kunstnik Maarit Blomqvisti näitusel on akvarellide sari, mille nimeks on Virginia Woolfi aed. Idee sündis tema enda kogemusest, kui tema kui ema side katkes oma murdeealise tütrega. Näitus avatakse neljapäeval, 30. mail ja jääb avatuks kuni 30. juunini.
Tamperemajasuomeksi
Tamperemajasuomeksi shared a post.huhti 9, 2019 @ 12:55
Villa Tammekannin (Aalto-talon) residenssiemännän ja runoilijan Tuula Sipilän ensimmäinen näyttely Singular. Esillä Tampere Majassa 28.4.2019 saakka! Vapaa pääsy, tervetuloa!
Tamperemajasuomeksi
Tampere Maja
Aprilli näitus toob endaga tekstikunsti. Tuula Sipilä on Helsingi luuletaja ja ettevõtja kommunikatsiooni alal. Praegu elab ja töötab ta Tartus ning tegutseb Villa Tammekannu residentsi perenaisena. Tema esimene luulekogu ilmus 2015. aasta alguses. Sipilä on aktiivselt tegutsenud Soome luulemaastikul, muuhulgas on ta olnud luuleliidu esindaja ning õppinud kirjutamist erinevatel kursustel, nagu näiteks Kriitilises kõrgkoolis (Kriittinen korkeakoulu) aastatel 2014-2016. Viimasel ajal on Sipilä kirjutamise kõrval käsitlenud kirjamärke ka mateeriana. Selle tulemusel on sündinud visuaalne ja aseemiline luule ehk omalaadne tekstikunst, milles sõnad pole loetavad, aga vahendavad muid tähendusi. Sipilä uurib märkide füüsilisi omadusi ja loob erinevaid tüpograafilisi seadeid. Tema sõnul on meie infovahetuskeskkond täis märke, logosid ja signaale, mille tähendus võib infotulvas seguneda ja hägustuda. Sipilät huvitavad eelkõige just vead ning juhused, mis loovad uusi assotsiatsioone. Tähed ja tähendused moodustavad visuaalsetes kirjakatsetustes uue ja eripärase universumi. Sõnad venivad vormideks ja piltideks. Tööd justkui lähenevad tüpograafilisele kunstile, kuid baseeruvad tihti poeetilistel kujutelmadel. Sipilä tekstikunst sünnib arvutiklaviatuuril ja programmi Microsoft Word kirjagarnituuridega. Tööd on salvestatud pdf-failidena ja prinditud tavalise tahmaprinteriga. Lisainfo: tuula.sipila@sanasta.fi
Akvarellimaalauksia ja piirustuksia - Maarit Blomqvist Tampere Majassa 30.5-30.6 2019 Maarit Blomqvist on kuvataiteilija Tampereelta. Hän on hankkinut  taidekoulutuksen Suomesta ja ulkomailta eri taidekouluista 1980-luvulta lähtien. Taiteen maisteriksi hän valmistui Aalt...
Lisää...
Aloita navigointi