+372 7 386 300        maja[ät]tamperemaja.ee        Lahtiolekuaeg: 8.00 – 18.00
  • Eesti
  • English
  • Suomi

Majoitus

24 vuodepaikkaa, 7 huonetta. Keskustan paras majatalo!


Kulttuuri

Tampere-maja järjestää erilaisia kulttuuritapahtumia - näyttelyitä, kirjallisuuiltoja..


Palvelut

Tampere-majasta voi vuokrata pyöriä, saunan tai seminaaritilan.


Sosiaalinen media

Tapahtumiamme voi seurata myös Facebookissa. Ryhdy seuraamaan meitä!

Majoitus

Tampere-maja on kahden ystävyyskaupungin kulttuurikeskus ja majatalo. Talossa on kolme kahden hengen huonetta, kolme neljän hengen huonetta (perhehuoneet) sekä yksi kuuden hengen apartment-huoneisto (kahdessa eri kerroksessa). Yhteensä majatalossa on 24 vuodepaikkaa. Kaikissa huoneissa on WC ja suihku. Suuremmissa huoneissa on oma keittiö, kahden hengen huoneiden yhteydessä on jaettu keittiö. Talossa on nopea langanton internet-yhteys. Hintaan kuuluu kunnon aamiainen.
Varauksen voi tehdä klikkaamalla huoneen kuvaa.

Tampere Maja
Tampere Majatammi 12, 2021 @ 10:37
Tampere Maja galeriis on avatu Eesti kaasaegse videokunstniku Sixi installastioonid. Näitusel „Reprodutseerin“ on kaaskasutatud digifotosid 20. sajandi alguse võtmes. Näitus jääb avatuks 31. jaanuarini.

Näitus on inspireeritud 100 aasta tagustest analoogfilmidest. Videomaalide loomiseks on kasutatud Tartu Kõrgem Kunstikool Pallase foto-osakonna meistri ja fotokunstniku Toomas Kalve kursuse "Kehaline identiteet" üliõpilaste fotosid, mille modelliks on kunstnik Six olnud. “Installastioonile tekib kahekordne interpretatsioon - digimaterjali ümbertöötlemine ning kujutiste autobiograafiline moment, kus pildistajaks pole olnud küll kunstnik ise, kuid kujutise kasutus on autoportreeline dokumentatsioon. Ekraniseeringu eklektilisus; helitu heli, mis kandub vaatajani liikuva pildi nöol ent fototöötluse maalilne lähenemine loob selle psühhedeelse maailma“, kirjeldab kunstnik oma näitust.

Six (1990) on Eesti kaasaegne kunstnik-produtsent. Sixi videokunsti on varasemalt eksponeeritud filmifestivalidel 3 korral Tallinnas (AFF 2018/2019, TASE2019), 2 korral Hollandis Amsderdamis (Atrabilious Experimental Film Festival 2018/2019) ning kunstipidudel visuaalse ruumina. Sixi kunstniku tee on olnud värvikas, tema esmane lava oli näite-ja muusika esitluse lava, kust kunstnik pärast põhikooli teised huvid leidis ning asus visuaalse kultuuri maailma enese jaoks selgitama. Six alustas kunstnikuteed iseõppijana kunstitudengitega koos. Ta on studeerinud lühiajaliselt kunstiteraapiaid Tallinna Ülikoolis aastal 2012, kust Six liikus kaasaegse galeriikunsti juurde Eesti Kunstiakadeemiasse (2014-2017), produtseerimise oskusi täiendas ta Tartu Ülikooli magistriõppes kultuurikorralduses (2018-2020). Sixil on toimunud senini 4 isikunäitust nii Tallinnas, Rakveres kui ka Tartus. Six on nii produtseerinud kui osalenud grupinäitustel ja loomingulistes projektides. Kunstnikule meeldib ennast tutvustada läbi kunstniku positsiooni.
Six meediumitega ennast ei piiritle. Teosed on pidevas protsessis taandades ja laadides ruumi. Fookus on üldisel kompostistioonil ja valgusel, lähtudes kohaspetsiifikast. Materjalid on taaskasutus, jäägid ja leiud, värv, valgus, heli, performatiivsed elemendid. Samuti eksperimenteerib publiku ja teose piiride kaotamisega. Individuaalne loome on enamasti kultuuriruumide ning teaduste (psühholoogia, füüsika, vaimsus) analüüs visuaalkultuuris. Ühisloome on peofilosoofia- murdes ja väänates definitsioone. Mõningal juhul peidab endas naljatlevat alatooni. Six jätab publikule vabad käed- "Kõik on tõlgendamise küsimus". Link Sixi digiportfooliole: https://sixkunst.ee/.
Tampere Maja
Tampere Maja
Tampere Majajoulu 17, 2020 @ 8:09
Tampere Maja on avatud normaalselt. Tere tulemast!
Olemme avanneet majatalon Viro on höllentänyt poikkeustilasääntöjä. Suomelaiset matkailijat ovat jälleen tervetulleita, Virossa karanteenissa ei tarvitse olla. Tällä hetkellä on suositeltu, että palatessa Suomeen tulisi noudattaa kaksi viikkoa karanteenisäädök...
Lisää...
Aloita navigointi