+372 7 386 300        maja[ät]tamperemaja.ee        Lahtiolekuaeg: 8.00 – 18.00
  • Eesti
  • English
  • Suomi

Majutus

24 voodikohta, 7 erinevat tuba. Kesklinna kõige parem külalistemaja!


Kultuur

Tampere Maja korraldab erinevaid kultuuriüritusi – näitusi, kirjandusõhtud.


Teenused

Tampere Majas saab rentida rattaid, broneerida sauna või seminariruume.


Sotsiaalmeedia

Kajastame oma üritusi ja uudiseid Facebookis. Saa meie sõbraks!

Majutus

Tampere Maja on kahe sõpruslinna kultuurikeskus ja külalistemaja. Majas on kolm kaheinimesetuba, kolm peretuba ning üks kuueinimesetuba (läbi kahe korruse). Kõigis tubades oma vannituba, peretubades ka köök. Kokku on meie külalistemajas 24 voodikohta.

Broneeri tuba mugavalt internetis (vaata link “Majutus”). Hommikusöök hinna sees.

Tampere Maja
Tampere Majasept. 20, 2019 @ 10:19
Tampere Maja ootab taas näitusetaotluseid, et panna kokku näitustekava aastaks 2020!

Tampere Maja odottaa uusia näyttelyhakemuksia vuodeksi 2020!

Info (eesti keeles ja suomeksi): https://www.tamperemaja.ee/et/tampere-maja-ootab-taas-naitusetaotluseid/

Levitage sõna! Levitä sanaa! 😊
Tampere Maja
Tampere Majasept. 12, 2019 @ 10:42
Katrina Kolgi näitus „Kuukambri punane päevaraamat” on avapeatükk uusfeministliku „menstrala” maali olemusse ehk osa näituse töödest on maalitud menstruaalverega. Näitus jääb avatuks 22.9.2019.

Näituse kesksel kohal on üldinimlikkus ja peakangelaseks naine ja teda ümbritsevad. „Mind huvitab argipäevsus, privaatsus, avatus, unistused, läbielamised, õrnus, seksuaalsus, kui ka häbitunne“, ütleb kunstnik.

Katrina Kolk on eesti maalikunstnik, sündinud 1991 Põlvas. Kolk on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli (Pallas) maali ja maalingute restaureerimise osakonnas disaini eriala ning Eesti Kunstiakateemia magistriõppe kaasaegse kunsti, maali erialal. Lisaks on ta täiendanud end Castilla La-Mancha ülikoolis Hispaanias ja Porto Ülikoolis, Portugalis.

Katrina Kolk on osalenud mitmetel näitustel ja projektides nii Eestis kui ka välismaal, Sealhulgas rahvusvahelistes projektides nagu Upfest, Mextonia ja Rural Urban Art festival. Katrina looming on eritahuline, uurimuslik ja eksperimentaalne, värvikeskne, installatiivne, abstraktne ja figuratiivne. Kunstnikuna on ta ka tegev olnud nii kaasaegsekunsti kui tänavakunsti praktikates. Kunstnikuna huvitab teda ajaloolisus, aja kulg, värv, soorollid, naiselikke aspektide olemust ja nende omavaheline hübriidne seos kultuuriga.
Tampere Maja
Tampere Maja ootab taas näitusetaotluseid, et panna kokku näitustekava 2020ndaks aastaks! Taotlused palume saata e-postile maja@tamperemaja.ee või aadressile Jaani 4, 51007, Tartu.

Taotluste tähtaeg on 31. oktoober 2019.

  Täpsem info: Vaata lähemalt
Alusta navigeerimist